Pierścionek Złoty pr 585 Rubin 0,80 ct Białe Złoto

Specyfikacja:

Materiał: Złoto pr 585 

Kolor złota:  Białe

Masa Pierścionka: 2.50 - 2.90 g

Kamień Centralny:

- Rubin  0.80 ct

Kamienie Boczne:

- Brylanty 0.03 ct H/Si


Dowiedz się więcej
1 610,00 zł (brutto)
TABELA ROZMIARÓW
Tabela rozmiarów Pierścionków, Obrączek mjubiler.pl
mjubiler-rozmairy

Kilka przykładowych sposobów mierzenia rozmiaru pierścionka bądź obrączki.

Można wymienić kilka różnych metod miar jubilerskich, my zaś stawiamy na jedną- najprostszą miarę, jaką są milimetry. Wymierzona średnica wewnętrzna pierścionka to jego rozmiar.
1. Jeśli posiadamy jakiś pasujący pierścionek bądź obrączkę ustalenie prawidłowego rozmiaru to nie problem. Najprostszym sposobem będzie wykorzystanie suwmiarki do wymierzenia wewnętrznej średnicy pierścionka lub obrączki, a w następnej kolejności określić rozmiar według tabelki rozmiarów, która znajduje się poniżej. Należy także sprawdzić czy mierzony przez nas pierścionek czy obrączka jest prawidłowo okrągła. Jeśli nie należy wówczas dokonać pomiaru w kilku miejscach a sumę tych wszystkich pomiarów podzielić przez ich liczbę.
Trzeba pamiętać o tym, że 1 rozmiar to 0,3mm a grubość palca może nie być równa a także zmieniać się w zależności od warunków atmosferycznych, wzrostu wagi czy zmian atmosferycznych. Nie polecamy mierzenia bezpośrednio palca suwmiarką gdyż nasze ciało poddaje się naciskom skórnym i jest elastyczne co skutkowałoby nieprawidłowym wynikiem.
Szczególną uwagę należy zwrócić również na to, że kości palcowe są nieco szersze niż miejsce, na którym osiądzie pierścionek.
2. Jeśli jednak nie mamy żadnego wzorcowego pierścionka czy obrączki możemy także zmierzyć swój rozmiar w każdym możliwym salonie jubilerskim.
3. Jeśli niestety żaden z powyższych sposobów zmierzenia obwodu palca nie okazał się dla Ciebie pomocny mamy w zanadrzu jeszcze jedną alternatywę, natomiast może okazać się niestety nie tak dokładna jak typowy pomiar jubilerski.
- zmierz obwód swojego palca za pomocą na przykład wyciętego paska papieru lub tasiemki krawieckiej, a następnie zmierz go linijką, miarką krawiecką bądź innym centymetrem a uzyskany obwód porównaj z tabelą rozmiarów jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.
Uwaga! Nie zalecamy wykonywania pomiarów sznurkiem ze względu na jego elastyczność i rozciągliwość!
Rozmiar
Kolor złota
  • Białe złoto
Próba
Opakowanie
W magazynie
Index:
BW2R080B
Opis

Pierścionek wykonany został z najwyższą starannością ze złota próby 585 udekorowany pięknym kamieniem jakim jest Rubin o masie 0,80 ct. z brylantami o masie 0,03ct.
Biżuteria powstała z myślą o kobietach, które chwalą sobie prostotę, delikatność, a zarazem cenią sobie efektowne dodatki, czy też skrywają w sobie odrobinę klasy i szyku.

Pierścionek pięknie prezentuje się na dłoni i jest idealną opcją na zaręczyny!

Zdjęcie przedstawia dokładnie ten produkt, który chcą Państwo zakupić.

Zamówienie gwarantuje DARMOWĄ WYSYŁKĘ ze strony naszego sklepu!

Przy zamówieniu eleganckie, drewniane pudełko otrzymują Państwo GRATIS!Specyfikacja:

Materiał: Złoto pr 585 

Kolor złota: Białe

Masa Pierścionka: 2.50 - 2.90 g

Kamień Centralny:

- Rubin   0.80 ct

Kamienie Boczne:

- Brylanty 0.03 ct 

 Jakość Brylantu: H

Barwa Brylantu: Si

Dostępne są również inne kamienie centralne w tym modelu


Czas Realizacji Zamówienia 4-5 dni Roboczych.

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
BW2R080B

Opis

Dla kogo
Dla Niej
Surowiec
Złoto 585
Kamień
RUBIN
Opinie
Brak komentarzy

Leave a review

  • Jakość produktu:
  • Jakość zapakowania przesyłki:
  • Poziom obsługi klienta:
  • Szybkość realizacji zamówienia:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Ostatnio oglądane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Pierścionki
67,00 zł (brutto)
(2)
Specyfikacja: Pierścionek Srebrny pr 925 Materiał: Srebro pr 925 Rodowane i Ceramika Kamienie: Cyrkonie białe Waga: 4.70 g Szerokość: 0.90 cmSzerokość Obrączki Ceramicznej: 0.30 cmSzerokość Obrączki Srebrnej: 0.30 cm
Pierścionki
72,00 zł (brutto)
(1)
Specyfikacja: Pierścionek Srebrny pr 925 Materiał: Srebro pr 925 Rodowane i Ceramika Kamienie: Brak  Waga: 5.40 g Szerokość: 0.90 cmSzerokość Obrączki Ceramicznej: 0.30 cmSzerokość Obrączki Srebrnej: 0.30 cm

Menu

Panel Klienta